KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10381056
nr 1038 1056
Träsnitt
Adrian von Arkel, 3 damer, 1950-tal, 5/50, motivet: 11x9
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 maj 2016
kl 18:28:00
100 kr
150 kr
200 kr
16 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal